به کلینیک روانشناسی و مشاوره دکتر دارابی خوش آمدید

چرا باید به روانشناس مراجعه کرد؟

.چرا به روانشناس مراجعه کنیم؟

 .کلینیک روانشناسی دکتر دارابی

 تلفن مطب 44030719

  .انسانها به دلایل زیاد نیاز به مراجعه به روانشناس دارند. هر اندازه جامعه رشد میکند و صنعتی تر میشود ،نیاز به روانشناس و مشاور بیشتر میشود.

  .روانشناسی رشته ای بین رشته ای است.فلسفه،ادبیات،تعلیم و تربیت ،پزشکی و فیزیولوژی همه در رشته روانشناسی تاثیر دارند.

  . زیرا روان یا ذهن از همه امور از جسم تا محیط و یادگیری متاثر هست.

  .دلایل مراجعه به روانشناس خوب

  .اول مشورت در خصوص سلامت روان.گاهی نیاز است بدانیم اصلا آدم سالمی هستیم یا خیر؟ همه مردم خود را فردی سالم میدانند و تازه هر چه مشکلات روانی و شخصیتی بیشتر باشد این ادعا بیشتر خواهد شد.یک بیمار اسکیزوفرن(نوعی جنون و روانپریشی شدید)بیشتر از همه خود را سالم میداند.روانشناس با مصاحبه و اجرای تستهای استاندارد شما را در این جهت آگاهی میدهد.

  .دوم مراجعه به روانشناس به دلیل درمان بیماریهای روانی.

  همه ما در معرض بیماری های جسمانی و روانی هستیم.بیماریهایی مثل اضطراب،وسواس فکری و عملی،افسردگی،اختلال پانیک یه حمله های وحشت،اختلالات رفتاری و و و   ، همه نیازمند درمان از نوع رواندرمانی هستند.بدون کمک تخصصی درمان بیماریهای روانی امکانپذیر نیست.

  .مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره پس از ازدواج یا مشاوره خانواده و زناشویی.

  ازدواج و انتخاب همسر دغدغه همه مردم چه زن و چه مرد است.برخی ازدواجیترند و برخی کمتر ولی همه تمایل به رابطه را دارند.

انتخاب همسر به ظاهر ساده اما در اصل بسیار پیچیده است.همسانی شخصیت و سلامت روان و شخصیت و نیز بلوغ عاطفی و داشتن مهارتهای اجتماعی شروط اصلی ازدواج است که توسط روانشناس باتجربه و کاردان انجام میشود.

  .مشاوره در خصوص تربیت فرزند.

تربیت فرزند امری دشوار  است.مراحل رشد روان بسیار پیچیده و شناخت آن نیازمند تخصص است.برای رشد سلامت روان کودک نیاز به آگاهی و دانش دارید که توسط روانشناس خوب به شما ارائه میشود.

کلمات کلیدی=روانشناس در تهران،روانکاو در تهران،روانشناس خوب در تهران،متخصص روانشناسی در تهران،روانکاو خوب در غرب تهران،روانشناس خوب در غرب تهران،بهترین دکتر روانشناس در غرب تهران،روانشناس خوب در صادقیه،روانشناس خوب در آریاشهر،بهترین دکتر روانشناس در منطقه 5 پنج تهران،رواندرنگر خوب در تهران،مشاور خانواده خوب در تهران،بهترین مشاور خانواده در تهران.روانشناس در تهران،روانکاو در تهران،روانشناس خوب در تهران،متخصص روانشناسی در تهران،روانکاو خوب در غرب تهران،روانشناس خوب در غرب تهران،بهترین دکتر روانشناس در غرب تهران،روانشناس خوب در صادقیه،روانشناس خوب در آریاشهر،بهترین دکتر روانشناس در منطقه 5 پنج تهران،رواندرنگر خوب در تهران،مشاور خانواده خوب در تهران،بهترین مشاور خانواده در تهران.

بیشتر بخوانید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *